Вівторок, 11 червня 2019 19:39

FUTURE LEADERS EXCHANGE

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Сьогодні ми провели наш день весело та з користю для себе. Переможці програми "FLEX" попередніх років Мілена, Кирило, Анастасія, Анна й Аля влаштували цікаву програму, яка проводилася на базі ліцею. Охочих провести час активно знайшлося чимало.

Усе почалося зі знайомства. Студенти-стажери розповіли про досвід участі у програмі "FLEX", навчання та стажування. Ми мали змогу поставили запитання, які нас цікавили. 

Потім співпереживали разом з героями фільму "Поводир" й перегортали трагічні сторінки історичного минулого нашої країни…

А потім ми познайомилися із художницею Алією Сакішевою. Вона провела майстер-клас з художньої обізнаності й допомогла нам помічати естетику в простих речах. 

На перервах ми також не гаяли часу. Фрізбі, логічні ігри й танці заряджали енергією кожного. На завершення ми поринули у світ театру й кіно. Акторка Анна Крутова ознайомила нас із особливостями цих видів мистецтва, їх специфікою, пояснила відмінність між американською школою та методом Станіславського. Також ми змогли перевірити здобуті знання на практиці й отримати класні лайфхаки на майстер-класі з акторської майстерності.

Наш день проходив у дуже теплій дружній атмосфері. Навіть обід був нетрадиційним: неймовірна кількість смачної піци, попкорн, соки...

Ми дуже вдячні організаторам за приємні емоції й продуктивний день, адже сьогодні ми вкотре піднятися на сходинку вище, а постійний саморозвиток – це найважливіше.

Карпенко Юлія, учениця 1 курсу лінгвістичного класу

Прочитано 210 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Web Analytics
monarchy-univalent