Відповідно до статті 8 Конституції України правова держава – це суверенна, політико-територіальна організація публічної влади, яка ґрунтується на принципах поваги й законодавчого визнання прав і свобод людини. У засобах  масової інформації такі слова з уст політичних діячів лунають  досить часто, та чи задумувались ми хоч іноді над їх змістом, адже це питання є досить актуальним і важливим. 

Вівторок, 26 листопада 2019 17:52

Всесвітній день інформації

Сучасна людина не може уявити свого життя без шаленого потоку інформації. Все, що ми дізнаємося, впливає на наш розвиток та світогляд. Але інформаційний потік не має меж й іноді  випереджає рівень обізнаності людини у певній сфері. У зв’язку з цим 26 листопада у багатьох країнах світу відзначають Всесвітній день інформації.

Понеділок, 25 листопада 2019 20:28

Тільки ти можеш попередити насильство!

25 листопада в ліцеї відбувся захід «Соціальна платформа 16 днів проти насильства», на якому були присутні представники перших та других курсів. 

21 листопада в новітній історії України є Днем Гідності та Свободи.

Неділя, 29 вересня 2019 21:15

Крок до мрії

FLEX (Future Leaders Exchange) – це програма культурного обміну, яка надає можливість студентам навчатися в американській школі та проживати в американській сім’ї протягом одного навчального року абсолютно безкоштовно. Ліцеїсти – постійні учасники програми. Вже неодноразово вони ставали її фіналістами. Прийшла черга й цьогорічним першокурсникам перевірити знання з англійської мови та випробувати своє везіння.

Неділя, 22 вересня 2019 20:39

Точка перетину двох класів

Початок вересня і нового навчального року в ліцеї - це нові знайомства, знання, досвід, враження, поїздки…

Вівторок, 11 червня 2019 19:39

FUTURE LEADERS EXCHANGE

Сьогодні ми провели наш день весело та з користю для себе. Переможці програми "FLEX" попередніх років Мілена, Кирило, Анастасія, Анна й Аля влаштували цікаву програму, яка проводилася на базі ліцею. Охочих провести час активно знайшлося чимало.

Середа, 27 березня 2019 12:15

День ліцейського самоврядування

День самоврядування є однією із чудових традицій нашого ліцейського життя.  Усі наші учні з великою зацікавленістю і відповідальністю ставляться до цього дня. Кожен ліцеїст розуміє,  що виконувати обов`язки адміністрації, вчителів та непедагогічних працівників нашого навчального закладу (секретаря, психолога, завгоспа) - це не легко: потрібно бути уважним, креативним та сміливим. Проте, ми давно переконались у тому , що наші учні не бояться змін, вони завжди готові спробувати себе в чомусь новому.

Людина — частина живої природи, яка живе серед природи і бере з неї все необхідне для життя: повітря, воду, продукти харчування, одяг, корисні копалини, використовує природні ресурси для отримання предметів побуту. Її відмінність від інших живих істот полягає в тому, що вона має розум, а відтак може мислити, творити, спілкуватися з іншими.

Щотижня в ліцеї відбуваються різноманітні позакласні заходи. У  вівторок, 05 березня 2019 року, вперше було проведено «Ерудит-квартет «Математика + Інформатика» для учнів І курсу природничого, історичного та лінгвістичного класів. Щодо організації заходу, то ініціативу в свої руки взяли вчителі  Осталецька Юлія Петрівна та Кіндєєв Павло Вікторович, підготувавши цікаві й пізнавальні завдання з дисциплін. У поєдинку зійшлися команди «C2H5OH» природничого, «Кліо» історичного та «Люди Z» лінгвістичного класів. Після феєричного представлення гравців розпочалися запеклі бої спритних та кмітливих ліцеїстів. Кожен учасник мав можливість виборювати для своєї команди такі бажані бали. Як же не хотілося допускати помилок, адже одна неправильна відповідь і результати значно зменшуються, наприклад, на «40 балів». Змагання виявили справжніх знавців математики, які з легкістю впоралися із поставленими задачами від Юлії Петрівни, а також віртуозних програмістів, яким було під силу відповідати на каверзні питання від Павла Вікторовича. Для ліцеїстів вирішувати проблеми – явище звичне, адже на уроках вони мають змогу опанувати нові знання й застосувати їх у нестандартних ситуаціях.

Сторінка 1 із 6
Web Analytics
monarchy-univalent