Понеділок, 25 листопада 2019 20:28

Тільки ти можеш попередити насильство!

25 листопада в ліцеї відбувся захід «Соціальна платформа 16 днів проти насильства», на якому були присутні представники перших та других курсів.

Глядачі змогли побачити чудову сценку про наш сучасний і жорстокий світ. Учениця ІІ курсу математичного класу Пархоменко Ольга заспівала «судову» пісню. Ведучі розказали про насилля, булінг та рабство, а також поділилися телефонними номерами служб довіри. Також Молодіжний театр «Міст Мірамбо» під керівництвом Крапив'янської Ольги Станіславівни продемонстрував чудову, незвичайну, круту сценку про Музей поколінь XYZ, де знаходилися різні артефакти минулого, з якими пов'язані сумні спогади людей покоління X, Y, Z.

На мою думку, такі заходи потрібно проводити у різних навчальних закладах. Спонукаючи дітей буди толерантними, доброзичливими та небайдужими один до одного, можна побороти насильство. Також потрібно проводити акції і для дорослого покоління, бо саме воно дає поганий приклад для наслідування. І, на жаль, це актуальна проблема сьогодення.

Сотні тисяч людей страждають від булінгу кожного дня. Тому тільки ти можеш попередити насильство. Якщо твій друг або ти став жертвою насильства – не потрібно  чекати. Попроси допомоги у вчителя, друзів або дзвони у службу довіри (0 800 75 04 75), яка працює цілодобово.

Костриця Руслана, учениця

I курсу лінгвістичного класу,