Неділя, 29 вересня 2019 21:15

Крок до мрії

(1 Голосувати)

FLEX (Future Leaders Exchange) – це програма культурного обміну, яка надає можливість студентам навчатися в американській школі та проживати в американській сім’ї протягом одного навчального року абсолютно безкоштовно. Ліцеїсти – постійні учасники програми. Вже неодноразово вони ставали її фіналістами. Прийшла черга й цьогорічним першокурсникам перевірити знання з англійської мови та випробувати своє везіння.

Отож, рано - вранці 28 вересня разом зі вчителькою англійської мови С.І. Афанасовою вони вирушили до Чернігова аби випробувати свої сили та знання. Нові знайомства, прогулянка осіннім Черніговом, смачні бургери та морозиво у МacDonald’s залишили найпозитивніші  емоції. Хто знає, можливо саме сьогодні ми здійснили перший крок назустріч своїй мрії.

До 2 туру пройшли Пустовіт Кіріл та Гребінь Ольга, учні І курсу лінгвістичного класу, Горбатько Максим і Щербина Анастасія – представники І математичного. Побажаємо їм успіхів у цьому турі та, сподіваємося, і в наступних.

Анастасія Щербина, учениця І курсу математичного класу

Світлана Афанасова, учителька англійської мови