П'ятниця, 15 лютого 2019 14:20

Ліцейська гра «Дівчата проти хлопців»

14 лютого до Дня всіх закоханих у ліцеї відбувся незвичайний та цікавий захід, а саме гра «Дівчати проти хлопців».

Без перебільшень, що вже роками, десятиліттями йде боротьба дівчат проти хлопців, жінок проти чоловіків - хто кращий, хто розумніший, хто сміливіший?..

І ось в стінах ліцею відбулося це вічне протистояння. Ведучими гри були наші любі та запальні вчителі: Ольга Станіславівна Крапив’янська та Павло Вікторович Кіндєєв. Саме вони наголошували правила гри, проводили конкурси. А вельмишановне журі, до складу якого увійшли Кремез Тетяна Станіславівна та Алєксєєнко Світлана Геннадіївна пильно стежили за чесністю та справедливістю.  Основою конкурсу стали  команди «Дівчат» та «Хлопців», до складу яких входили учні та учениці I та II курсів. Всі учасники були дуже яскраві та особливі по-своєму.

Настав час першого конкурсу під назвою “Чоловік чи жінка”,який полягає  в тому, що один із гравців з  команди «Хлопців» та «Дівчат» повинен  уважно слухати запитання ,які демонстрували наші ведучі і відповідати хто це, чоловік чи жінка. Цей раунд  закінчився на користь команди «Хлопців».

Наступний конкурс – «Створи слово», в якому учні повинні були скласти правильну відповідь із літер. Цей конкурс був дуже цікавий та показав наскільки учні можуть швидко працювати в команді. Раунд закінчився з однаковими кількостями  балів, як у хлопців, так і у дівчат. Для визначення переможця проводилася гра  «Дивоглядки», яка ,на мою думку, була  дуже важкою , бо ви повинні дивитися один одному в очі, не відриваючи свій погляд від опонента. У всіх присутніх було одне питання «Хто ж перший моргне?».  А щоб ця гра була ще більш захоплюючою, то ведучі спеціально говори різні речі, турбуючи гравців .

Третім і, напевно, найцікавішим конкурсом була гра “Відгадай мелодію”. Учасник з кожної команди, послухавши мелодію,повинен відтворити її за допомогою жестів  та рухів

Четвертий конкурс  гри -  «Хто я ?», який полягала в тому ,щоб учасник відгадав, хто він: чи персонаж фільму,  серіалу, чи політик, чи просто мультяшний герой? Наступні конкурси – «Прочитай по губам», «Чия річ?»

І ось настав фінал, до якого команди прийшли з однаковим результатом. «Обмін речами». Павло Вікторович запропонував дівчатам викласти на стіл та показати, які інструменти вони будуть використовувати під час ремонту вдома, а Ольга Станіславівна, в свою чергу,  хотіла дізнатися у хлопців, як називається той чи інший елемент  одяг у її підібраному образі.

Настав час істини, хто ж переміг в цьому  вічному, суперечливому змаганні: команда «Дівчат» чи   команда «Хлопців»? Хто ж,  все ж таки, найкращий? Підрахувавши всі бали, журі оголосило переможця.

Вітаємо команду  «Дівчат», яка перемогли в цій цікавій та крутій боротьбі проти команди «Хлопців»!!!

Хочу також особисто подякувати  нашим  ведучим,  Ользі Станіславівні та Павлу Вікторовичу, за організацію  цього креативного  свята. Завдяки вам, наші ліцейські дні проходять по-особливому, вони  назавжди залишаються в нашій пам’яті  і ми з радістю пригадуємо їх!!!

учениця II курсу лінгвістичного класу

Дворник Вероніка