Середа, 02 січня 2019 14:41

Новорічний кліп-арт

Новий рік уже  ступив на поріг…  Це свято, на яке так довго чекали усі ми, асоціюється з надією на чудо, із здісненням мрій, цілей і бажань.

Стало чудовою традицією до Нового року проводити конкурс кліп-арт у  стінах Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя. Свято мало дуже інтригуючу назву «Гаррі Поттер і зимова казка».

Кожен клас нашого ліцею намагався здивувати всіх присутніх атмосферним виступом і подарувати яскраві емоції.

Почесну місію у проведенні свята було довірено IIму курсу природничого класу, який і розпочав дійство з ніжного вальсу. Милий гість свята, братик нашої учениці, переодягнений у символ прийдешнього 2019 року, жовтеньке поросятко, урочисто  прикрасив новорічну ялинку магічними кульками, які неочікувано викрали злі маги, тим самим бажаючи припинення святкування.

Протягом концерту, з виступами ліцеїстів, ці кульки поступово поверталися, а з ними новорічне свято набирало нових обертів.

Танець, у стилі піжамної вечірки, у виконанні I курсу історичного класу був наповнений шаленою енергією та драйвом.

Учні II курсу лінгвістичного класу продемонстрували відео з новорічною та різдвяною атмосферою, яке підняло настрій усім глядачам.

Учні І курсу лінгвістичного класу так були охоплені новорічною атмосферою, що на мить перетворилися на ельфів, які допомагають Санті Клаусу упаковувати подарунки для дітей. Їх танок був дуже щирим та запальним.

II курс історичного класу здивував глядачів своєю гумористичною сценкою, якою розвеселили всіх присутніх.

Цікавим виступом був танок від I курсу математичного класу, в сюжет якого лягли взаємні новорічні жарти між хлопцями та дівчатами.

Наступним виступом було відео від II курсу математичного класу. Їх відео було багате на динамічні танці та яскраві локації.

Виступ І природничого класу був у стилі усім відомого новорічного фільму «Один удома». Чудова акторська гра учнів, костюми, декорації приємно вразили глядачів.

Цікавою родзинкою кліп-арту було новорічне попурі у виконанні учениць ліцею Костирко Аліни та Лаврінець Анни, які зіграли сучасні всесвітньовідомі хіти на роялі та бандурі. Зал нагородив дівчат бурхливими оплесками.

Директор  Алєксєєнко Світлана Геннадіївна привітала учителів, учнів та батьків з прийдешніми святами та  відзначила грамотами  ліцеїстів, які брали участь у ліцейських та міських олімпіадах.

А Піклувальна рада ліцею привітала учнів, які брали активну  участь у житті нашого навчального закладу.

Наше свято завершилося  ліричною піснею «Last Christmas» у виконанні учениці I курсу математичного класу Ольги Пархоменко!

Від себе особисто  хочемо побажати у Новому році нових звершень, перемог,  досягнення всіх цілей та здійснення всіх найбажаніших мрій та примхливих забаганок!

учениця 2 курсу лінгвістичного класу,

Дворник Вероніка,