Субота, 06 жовтня 2018 17:58

День самоврядування в ліцеї

Щорічно в нашому навчальному закладі проводиться день самоврядування, коли учні можуть спробувати себе в новому амплуа. Ліцеїсти завжди з відповідальністю та креативністю ставляться до такого дня, адже мають можливість спробувати себе в ролі педагогів, зрозуміти й відчути, як це – бути вчителем.

Цього року День учнівського самоврядування був особливим, сповнений святкового й піднесеного настрою з нагоди Дня вчителя. Тож усі учасники навчально-виховного процесу старалися виконувати свої обов’язки якнайкраще.

На відповідальній посаді директора ліцею цього дня працювала Лаврінець Анна. Знаючи, що ця посада одна з найважчих, Аня гарно з нею впоралася та захоплено розповіла про свої враження: «Я відчула на власній шкірі, як це бути директором ліцею. Справді, ця робота не з легких, але все ж таки, мені завжди хотілося спробувати щось нове та неординарне».

Учениці другого курсу лінгвістичного класу: Синяк Ксенія, Соболєва Валерія, Кресан Вікторія, Іценко Оксана, Канахівська Яна, Булко Лілія та Шайкова Анастасія спробували себе в ролі вчителів іноземної мови й провели заняття англійської в учнів першого математичного та лінгвістичного  класів, а також - у другого курсу  лінгвістичного класу.  Ліцеїстам дуже сподобався підхід дівчат до проведення уроку, а самі «вчителі» наголосили на тому, що це досить нелегка, але дуже  цікава робота.

Атмосферу святкового настрою для вчителів та учнів створювала музика, яка лунала протягом дня в ліцеї.

День учнівського самоврядування пройшов на найвищому рівні – учні отримали чималий досвід, а головне,  приємні враження та емоції.

учениця ІІ курсу лінгвістичного класу

Дворник Вероніка