Четвер, 04 жовтня 2018 19:53

Незабутня зустріч

(1 Голосувати)

Без сумніву ,  кожен з нас мріє поспілкуватися з носієм  мови, яку вивчає, бо це круто та незабутньо. Кожна зустріч з native speaker – це справжнє свято для лінгвістів.

Третього листопада учні ІІ курсу лінгвістичного класу радо зустрічали випускницю ліцею Юлію Киричок, яка нині проживає та навчається в Німеччині та громадянина цієї країни Крістіана Лірінські.

Гості  спілкувалися англійською та німецькою мовами, розповідаючи про своє повсякденне життя та дозвілля.  Нам, ліцеїстам, було надзвичайно важливо  дізнатися про особливості навчання та працевлаштування в Німеччині, а основне – поспілкуватися іноземними мовами. Це була справді прекрасна нагода відчути себе громадянами світу.

Учням було дуже цікаво послухати  про враження Крістіана щодо  України, бо він тут уперше. І як виявилося - йому сподобався Київ, наша українська кухня та культура. Гостинність українців, їх  щирість та доброта вразили його найбільше.  Щодо Юлії, то вона захоплено розповідала про свою роботу в Німеччині, ділилася досвідом вивчення іноземних мов та планами на майбутнє.

За щирим, невимушеним спілкуванням час пролетів непомітно. Слід відмітити, що майже всі учні не відчували, так званого, мовного бар’єру, що найчастіше стоїть на заваді вільного спілкування.  Зустріч завершилася колективним фото на згадку.

Дворник Вероніка - учениця 2 курсу лінгвістичного класу