Неділя, 30 вересня 2018 19:32

Крокуй до своєї мрії!

«Програма обміну майбутніх лідерів» (Future Leaders Exchange Program) – програма культурного обміну, яка надає можливість українським учням безкоштовно навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім’ї протягом одного навчального року.

Сьогодні наш дружній колектив, а саме учні І лінгвістичного (Заєць Дарина, Миколаєнко Вероніка, Науменко Катерина, Кроковна Катерина, Носенко Ангеліна, Нагорна Єва, Прокопець Анастасія, Чирик Владислав, Колесник Марина, Щекотіхіна Юлія) й І історичного класів (Покальчук Анжеліка, Поляк Артем, Гетьманенко Тимофій), долучився до участі в першому турі програми. Головним було не лише здобути перемогу, а й отримати неабиякий досвід, який ще більше заохотив вивчати англійську мову. Нам вдалося поспілкуватися з носіями мови, почути правильну вимову слів і збагатити свій словниковий запас. Відбулася зустріч з переможцями попередніх років, що з радістю відповідали на поставлені запитання та підбадьорювали нас перед важливим етапом конкурсу. Під час написання тесту панувала напружена атмосфера, але кожен мав надію на відмінний результат. В якості винагороди за старання ми отримали піцу, що здавалася найсмачнішою у світі.

То ж беріть приклад з нас та крокуйте до своєї мрії!

Прокопець Анастасія, учениця І лінгвістичного класу

Покальчук Анжеліка, учениця І історичного класу