Понеділок, 20 серпня 2018 10:11

Кубок міста з лазертагу

18 серпня на стадіоні “Спартак” відбувся перший кубок м. Ніжина з військово-спортивної гри “Лазертаг”. Лазертаг — гра суть якої полягає в уражені гравців (“”баз, “мін”) безпечними “лазерними” пострілами. Власне «поразка» гравця відбувається шляхом реєстрації променя бластера-автомата спеціальними датчиками опонента (сенсорами), закріпленими на одязі гравця.

До цієї гри були залучені не тільки діти але й дорослі, які з захопленням брали участь. Протягом дня 8 команд мужньо боролися аби здобути перемогу у запеклому бою. Серед них була команда Ніжинського ліцею “Фортеця”, яка посіла III місце. Усі стійко змагалися до кінця незважаючи  на  перешкоди, які траплялися їм на шляху.

Ці змагання були спрямовані на виховання патріотизму, мужності та стійкості,почуття колективізму, товариства і взаємної виручки. Гра проводилася у нашому місті вперше, то усім було цікаво взяти участь, показати свої навички та здібності. З нетерпінням чекаємо на продовження. . .

Учениця II курсу історичного класу

Сич Наталія