Четвер, 14 червня 2018 09:07

Творчий відпочинок мовних таборів

13 червня  загін «Smiles» Ніжинського  ліцею гостинно  зустрічав  мовні табори  «Anthill»  (гімназія  №3), «Marryland»  (№10), «Smart Fellows»  (№15), «Sunshine»   (№16).  Ведучі  свята Аня Прокопенко  та Богдан Коноваленко  наголосили на тому, що цього сонячного дня всі учасники  зможуть відвідати  станції або ж workshops:  «Handmade», « Filmmaking», «Literature», «Drama», ”Music”  та  “Art”. Гості інтуїтивно обирали для себе картки , на яких були вказані номери  аудиторій та назви творчих майстерень.

Найцікавіше ще тільки починалося…   Учасники станції  ”Drama” (керівник Ірина Валеріївна Петлюхова )  поринули в неперевершений світ театру, де спробували  себе  в різних ролях , а також  читали  скоромовки та ставили казку «The Turnip”(«Ріпка») аби довести , що вони ідеальні  актори.

Аби задовольнити смаки меломанів, працювала станція ”Music” (керівник Світлана Іванівна Афанасова).  Тут учасники обговорювали  роль  музика в їхньому житті , відгадували жанри пісень , слухаючи їх англійською , співали караоке та на завершення  всі разом виконали  хіт 90-х  «It’s My Life» легендарного  Bon Jovi.

А тим часом станція “Art”  (керівник Світлана Іванівна Левченко) розвивала  навички малювання , створюючи  разом із випускниками ліцею картини  за допомогою  гілок, пелюсток квітів та листя.

Ви не можете уявити своє життя  без улюбленої книги?  Тоді  станція «Literaturе» (керівник Надія Петрівна  Кресан)  саме для вас .  Тут розглядали різні жанри  літератури, розповідали про свої найулюбленіші книжки  та  виготовляли  lapbooks  - саморобні  інтерактивні папки чи зошити, куди збираються і яскраво оформляються різноманітні пізнавальні матеріали з певної теми вивчення.

Наступна станція – «Handmade» (керівник Наталія Василівна Орленко).  На чолі з ученицею 2 курсу лінгвістичного класу Лілею Булко учасники мали можливість дізнатися більше  про оріґамі. та  на практиці використати набуті навички,  зробивши чарівну лілею.

І остання творча майстерня  – «Filmmaking».  Випускниця  ліцею Яковенко Катерина  розкрила  всі секрети зйомки  та монтування відео в різних програмах. Також учасники робили незвичні  flatlays ( так звані фото за допомогою підручних матеріалів) та потім обговорювали свої шедеври.

Завершився наш виховний захід нагородженням  всіх  учасників  яскравими сертифікатами. А далі – несподіваний флешмоб , який був запальним, енергійним, веселим та фото на пам»ять від Єлизавети Слинько.

Дякую всім ліцеїста, вчителям, а також учасникам, які взяли участь у творчих майстернях. Бажаю всім гарного відпочинку! Живіть у ритмі літа (порада психолога ліцею)!

Учениця II курсу лінгвістичного класу Вероніка Дворник