Вівторок, 05 червня 2018 06:30

Відкриття мовних таборів

Літо - це прекрасна пора року не тільки для того, щоб відпочити, а й щоб вдосконалюватися та розвиватися.

Так , наприклад, в ліцеї  розпочав свою роботу мовний табір’’Промінь’’ під керівництвом Наталії Володимирівни Тимченко.  Але, не тільки в нашому навчальному закладі розпочався мовний табір, а й ще в декількох школах міста: ЗОШ№10, ЗОШ№3, ЗОШ№16.

І ось всі учасники мовних таборів зібралися 4 червня, в ЗОШ №10, де і відбулось відкриття мовних таборів. Захід було розпочато запальною піснею у виконанні учениці ЗОШ№10 Ізабелли Іващенко.

Далі ведучі цього заходу привітали всіх із початком літа та  попросили лідерів команд підійти до них та інтуїтивним шляхом вибрати собі номер, під яким будуть виступати загони.

Виходячи з цього, ліцей виступав під номером 3.  Наш загін мав таку назву як ‘’Smiles’’. Девіз загону: ‘’Smile to liven up. Smile is our lifestyle’’.

Виступ загону супроводжувався піснею ‘’Smile’’, яку співала Христина Пліско, а також флешмобом, котрий виконували учасники загону.  Флешмоб вийшов дуже гарним адже учасники дарували всім посмішки та  гарний настрій, а глядачі – оплески.

Завдяки цьому всі учасники, які брали участь в флешмобі ( не тількі ліцеїст, а й учні різних шкіл) отримали багато позитивних емоцій від цього заходу.

Отже, я сподіваюся, що цей мовний табір принесе усім задоволення, нових друзів та багато нових знань!!!

Учениця I курсу лінгвістичного класу

Дворник Вероніка