Середа, 24 січня 2018 22:41

Вперед і вгору

Навчання, як відомо, нелегка справа, що потребує постійної праці та самовдосконалення. Кожен знає, що важливо не лише опанувати теорію, а й уміти застосувати її на практиці. Саме тому, учні лінгвістичних класів нашого навчального закладу старанно готувалися до міської олімпіади з англійської мови,  зайняли призові місця, а отже отримали можливість позмагатися з учасниками з усієї області.

11 січня в приміщенні Чернігівського ліцею №15 була  проведена обласна олімпіада з англійської мови. Її учасниками стали Соболєва Валерія та Канахівська Яна (10 клас), Алєксєєнко Катерина та Шейко Валерія (11 клас). Безумовно, це була гарна нагода  перевірити власні знання та продемонструвати свої  здібності, і учні нашого ліцею чудово з цим упоралися.

Прокидатися довелося рано, дорога була виснажливою, проте виділений міським керівництвом автобус  зробив поїздку набагато комфортнішою.  Учні надолужили втрачені години сну та відновили сили, аби достойно представити рідне місто на обласному рівні. У Чернігові нас гостинно зустріли учні та вчителі  в національному українському вбранні. Викладачі виступали з промовами та настановами, аби ми налаштувались на кропітку роботу та показали якомога кращі результати.

Найважче було чекати на підсумки трьох перших турів (аудіювання, читання, говоріння), адже до четвертого туру (письмо) допускалися не всі, а лише ті, хто набрали 60% і вище від максимального балу.  Але нам, ніжинцям, вдалося перебороти втому, хвилювання, а також холод в аудиторіях та довге очікування.  Бали наших учасників значно перевищили мінімальний відсоток, адже ми доклали всіх зусиль. Попередні результати олімпіади  нас надзвичайно порадували. Усі наші учасники – переможці.

З упевненістю можемо сказати, що цей досвід є неоціненним та, без сумніву, не останнім. Ми готові ставити все вищі  цілі та з задоволенням їх досягати!

Канахівська Яна, учениця І курсу лінгвістичного класу

Афанасова С.І., учитель англійської мови