Четвер, 21 грудня 2017 20:42

«З Миколаєм вас, малята!»

Хай збуваються мрії всіх дітей України!

Їх Святий Миколай в тиху ніч принесе,

А Різдвяне тепло в кожну хату долине,

І Всевишня любов хай всіх нас збереже!!!

Усі діти вірять у диво та з нетерпінням чекають на свята й подарунки. Кожен мріє знайти під подушкою або ялинкою іграшку, солодощі або інші казково незвичайні  речі. Саме тому в день Святого Миколая учні  Ніжинського  ліцею при НДУ імені Миколи Гоголя  створили казкову атмосферу в садочку №21 «Калинонька»  та доклали багато зусиль, щоб кожне бажання  малечі було здійснене.

До маленьких хлопчиків та дівчаток завітали яскраві Зірочки – Віка Кресан, Оксана Іценко та Валерія Соболєва. Вони спеціально прилетіли на новорічне свято в «Калиноньку»! Здивували і Янголятка – Ольга Саранчук, Аліна Костирко та Яна Міщенко,  а Настя  Калениченко зачарувала своєю вдалою трансформацією в хитру Лисичку. Сам Святий Миколай, а ним був  Всеволод Крапив’янський,   неперевершено зіграв свою роль та найбільше  полюбився вихованцям садочка.

Під час вистави всі : і діти та їхні батьки,  і ми, ліцеїсти, і вихователі та інші дорослі – поринули в казкову історію, яка відбувалася перед нашими очима. Зачаровані дітлахи не могли ні на мить відвести свій погляд від надзвичайно гарного танку Зірочок, білосніжного вбрання та крил Янголят.  Разом з Лисичкою вони намагалися відгадати, що їм під подушку покладе Добродій, а на самого Святого Миколая дивилися з цікавістю та захопленням. А які акробатичні трюки демонстрували Мишенята Катя Кресан, Крістіна Овчарик та зовсім юна гімнастка Тая Мостіпан! «Коляда» у виконанні Христини Туш спонукала затанцювати всіх! Доповнювала ці магічні дії, створювала новорічний настрій  святкова музика, яку майстерно підібрала Яна Канахівська.

Діти садочка №21 виховані, слухняні та розумні, тому від гостей усі вони отримали солодкі подарунки з великої торби Святого Миколая, а тим, хто вміє читати, - українські книжки з цікавими історіями.

Усі ми з радістю знайомились та спілкувались зі своїми  маленькими, але такими вдячними глядачами. Найбільшим задоволенням було фотографування  біля новорічної  ялинки, бо головне  – це дарувати радість та бачити, що діти в захваті.

Малята  з сумом прощалися з нами та постійно  запитували, чи прийдемо ще раз. Із  певністю можемо  сказати, що це – не останнє влаштоване нами свято!

Яна Канахівська, учениця І курсу лінгвістичного  класу

Кошова Л.С., педагог-організатор