Понеділок, 16 жовтня 2017 20:47

Найкращий голос на виборах – голос розуму

13 жовтня, в п’ятницю, відбулися довгоочікувані вибори президента ліцею.  Цьогоріч на таку важливу  посаду  претендували Ющенко Олексій, учень II курсу історичного класу , Йовенко Назарій, учень I курсу математичного класу, Іваницька Юлія, учениця I курсу лінгвістичного класу та Масюта Даріна, учениця I курсу історичного класу.  Кожен кандидат мав свою передвиборчу програму та провів агітаційні заходи.

Зранку лічильна  комісія разом  з педагогом-організатором Кошовою Людмилою Сергіївною заповзятливо   розпочали свою роботу, уважно перерахувавши бюлетні та  перевіривши скриньку для голосування.

Після першої пари та  під час усіх інших перерв в коридорі ліцею було по-особливому гамірно,  адже почалося голосування,  в якому взяли участь учні перших та других курсів. Саме вони  були наділені активним виборчим правом. Визначитися з вибором гідного кандидата на цю  важливу лідерську посаду більшості з них  допомогли дебати, що були проведені 7 жовтня.

Учні, які голосували, були захоплені цікавою формою виборів, що  є  новою  сходинкою до неповторного  життя нашого навчального закладу, адже кожного року потрібно вдосконалюватися, робити ліцей все кращим і кращим.

Вибори пройшли на демократичній основі. За підсумками голосування президентом учнівського  самоврядування вдруге поспіль обрано Ющенка Олексія.

Вітаємо всіх учасників виборчих перегонів,  бажаємо їм сил, натхнення та нових ідей для процвітання ліцею. Сподіваємося, що наш президент Ющенко Олексій докладе максимум зусиль для урізноманітнення цікавого ліцейського життя, втіливши в життя свої обіцянки.

Учениця I курсу лінгвістичного класу Дворник Вероніка