Четвер, 06 жовтня 2016 17:56

Президентські дебати тривають…

Швидко промайнув вересень. Він був насичений цікавими подіями й відкриттями. Ми вже звикли один до одного, і кожен почуває себе частинкою великої родини під назвою Ліцей. А у жовтні перед нами постало важливе завдання – обрати президента… Саме тому ми й провели передвиборні перегони кандидатів у президенти ліцею.

Кожен із учасників проявив себе як лідер і відкрився як особистість.

Кислов Максим, учень І курсу математичного класу,  вважає звання президента не лише модним та престижним, але й відповідальним. Він та його команда обіцяють провести низку реформ, аби зробити навчання в ліцеї насиченим та яскравим. Максим гарантує реалізацію своєї програми і впевнено крокує до перемоги. Він запевняє, що володіє відмінними лідерськими якостями, які допоможуть йому в  досягненні поставлених цілей. Зокрема, пропонує щомісячно нагороджувати успішних учнів у номінаціях: «Кращий лінгвіст», «Кращий математик», «Кращий історик»  чи «Кращий біохімік».

Учениця I курсу лігвістичного класу Яковенко Катерина вважає, що шлях довжиною в 100 миль  слід починати з одного кроку. Першим кроком для Каті буде звання президента ліцею. Вона поставила за мету внести щось нове у наше життя, наприклад, створити ліцейський Instagram та організовувати фотосушки. Також кожен курс зможе продемонструвати своє почуття гумору на змаганнях "Comedyclub" та "Comedywomen". Катя впевнена, що вечори української сучасної поезії стануть традиційними для нашого ліцею.

А от учениця I курсу природничого класу Голодна Валерія вже мала досвід роботи, виконуючи обов`язки президента у своїй школі. Вона хоче, щоб усі ліцеїсти приходили на навчання з усмішкою та радістю. Її девіз: «Ні кроку назад, ні кроку на місці, а тільки вперед і тільки всі разом». Валерія пропонує провести такі заходи, як "День самоврядування", "День вишиванок", "День відвертості",  організовувати тематичні дискотеки в приміщенні студентського кафе "Юність". Вона обіцяє створити «Книгу скарг і пропозицій", аби кожен ліцеїст висловлював власну думку.

Ющенко Олексій з I курсу історичного класу стверджує, що ми маємо обрати його президентом "за харизму, красу й просто так". Він має подібну кампанію, що і його конкуренти, вважаючи, що за потреби можна навіть змінити Статут ліцею. На запитання,  чи є він родичем колишнього президента України Віктора Ющенка, Олексій відповів: "Ні". Окрім того, учень обіцяє клопотати перед директором за встановлення Wi-Fi для учнів.

Вибір лишається за нами! Будьмо  свідомими й пам’ятаймо, що президент – це обличчя нашого ліцею, його сьогодення й майбутнє.

Член ліцейського Парламенту Шейко Валерія