Позаурочне життя

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Вступ до ліцею

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Виховна робота

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Експериментальна робота

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Методичний кабінет

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Друк PDF

Наші телезірки

 Третій рік крокує на телеекранах Чернігівщини соціальний телепроект для старшокласників «Віват, інтелект!», у якому змагаються ерудити - старшокласники з усієї області, який було запроваджено в життя за ініціативи  голови обласної держадміністрації Володимира Хоменка.

Старшокласники області змагаються з ерудиції у різних галузях знань, а також з історії рідного краю. Ось уже втретє зали «Сівер-центру» наповнює молодий сміх, лунають гучні оплески вболівальників, які переживають за виступи своїх команд на телешоу. Вже вийшли в ефір три випуски програми, готуються ще 4 відбіркових ігор, фінальна гра та Міжнародний суперфінал, де за перемогу будуть боротися команди Білорусі, України та Росії.

У четвертому випуску телепрограми, який вийшов в ефір 27 жовтня на каналі ЧТБ о 22 годині змагалися волею жереба дві Ніжинські команди: команда Ніжинського педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради «Квінтесенція» та команда школярів міста Ніжин – команда «Кліо», до якої увійшли представники команд «Орден тамплієрів» Ніжинського ліцею Ніжинської міської радт та «Черные и наглые» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва.

Команда «Кліо» має воістину зірковий склад – Олег Юрченко учень фізико- математичного класу  – кращий кнопочник України, капітан – Костянтин Попов учень природничого класу– бронзовий чемпіон України зі «Своєї гри», учасник телепроекту «Найрозумніший», а також учні гімназії № 16 – Олександр Лихута, Павло Хоменко та Анна Решітько – минулорічні Чемпіони України та віце-чемпіони Європи з «Що? Де? Коли?».

І результат дав про себе знати. Спочатку перемога над командою Талалаївського району  4-1, потім дежавю над минулорічним суперником командою Семенівки 3-0, і спаринг з командою Ніжинського обласного ліцею «Квінтесенція» 5-0. таким чином команда встановила новий рекорд на телепроекті «Віват, інтелект!» - 12 взятих запитань з 15 можливих. Команда впевнено зайшла до фіналу телепроекту, де змагатиметься з командами Чернігова, Прилук, Бахмача, Мени, які вже вийшли до фіналу у попередніх випусках телегри.

То ж побажаємо учасникам перемоги у фіналах, які вийдуть у ефір 24 листопада о 22 годині.

Команда міста Ніжин «Кліо» разом з вболівальниками