Позаурочне життя

Методичний кабінет

Друк PDF

Наші телезірки

Третій рік крокує на телеекранах Чернігівщини соціальний телепроект для старшокласників «Віват, інтелект!», у якому змагаються ерудити - старшокласники з усієї області, який було запроваджено в життя за ініціативи  голови обласної держадміністрації Володимира Хоменка.

Старшокласники області змагаються з ерудиції у різних галузях знань, а також з історії рідного краю. Ось уже втретє зали «Сівер-центру» наповнює молодий сміх, лунають гучні оплески вболівальників, які переживають за виступи своїх команд на телешоу. Вже вийшли в ефір три випуски програми, готуються ще 4 відбіркових ігор, фінальна гра та Міжнародний суперфінал, де за перемогу будуть боротися команди Білорусі, України та Росії.

У четвертому випуску телепрограми, який вийшов в ефір 27 жовтня на каналі ЧТБ о 22 годині змагалися волею жереба дві Ніжинські команди: команда Ніжинського педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради «Квінтесенція» та команда школярів міста Ніжин – команда «Кліо», до якої увійшли представники команд «Орден тамплієрів» Ніжинського ліцею Ніжинської міської радт та «Черные и наглые» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва.

Команда «Кліо» має воістину зірковий склад – Олег Юрченко учень фізико- математичного класу  – кращий кнопочник України, капітан – Костянтин Попов учень природничого класу– бронзовий чемпіон України зі «Своєї гри», учасник телепроекту «Найрозумніший», а також учні гімназії № 16 – Олександр Лихута, Павло Хоменко та Анна Решітько – минулорічні Чемпіони України та віце-чемпіони Європи з «Що? Де? Коли?».

І результат дав про себе знати. Спочатку перемога над командою Талалаївського району  4-1, потім дежавю над минулорічним суперником командою Семенівки 3-0, і спаринг з командою Ніжинського обласного ліцею «Квінтесенція» 5-0. таким чином команда встановила новий рекорд на телепроекті «Віват, інтелект!» - 12 взятих запитань з 15 можливих. Команда впевнено зайшла до фіналу телепроекту, де змагатиметься з командами Чернігова, Прилук, Бахмача, Мени, які вже вийшли до фіналу у попередніх випусках телегри.

То ж побажаємо учасникам перемоги у фіналах, які вийдуть у ефір 24 листопада о 22 годині.

Команда міста Ніжин «Кліо» разом з вболівальниками