Готуємось до ЗНО разом


Рекомендації батькам щодо створення умов для підготовки дітей до ЗНО та ДПА вдома


  • Запропонуйте та допоможіть своїй дитині скласти приблизний розпорядок робочого дня, розділивши день на декілька частин: заняття в навчальному закладі, заняття вдома, відвідування репетитора (якщо передбачено), час для відпочинку й для здорового повноцінного сну.
  • Для занять удома забезпечте дитині зручне місце: це має бути окремий затишний куточок, де б дитина змогла повністю сконцентруватися на навчальному матеріалі. Можна додати до інтер’єру кімнати жовтий і фіолетовий кольори, адже згідно з дослідженнями психологів вони зможуть підвищити інтелектуальну активність вашої дитини.
  • Прослідкуйте, по можливості, за тим, щоб дитина, чергувала заняття й відпочинок (40 хвилин занять, потім 10 хвилин перерви). У цей час ви можете поспілкуватися, з’ясувати, що турбує вашу дитину, підтримати її, запевнити в тому, що разом ви обов’язково подолаєте всі труднощі.
  • Важливим моментом є харчування. Забезпечте дитині 3-4-разове калорійне та багате на вітаміни харчування. Уводьте в раціон волоські горіхи, молочні продукти, рибу, м’ясо, овочі, фрукти, шоколад.
  • Відпочинок. Задля уникнення фізичного та психологічного перевантаження слід виділити окремий час для відпочинку: вечірньої прогулянки на свіжому повітрі (психологи вважають, що 15-20 хвилин такого відпочинку покращують настрій, відновлюють фізичні сили та врівноважують психічний стан дитини), спілкування, перегляду телепередач (психологи радять зводити перелік останніх до мінімуму) та інших видів відпочинку, які до душі вашій дитині.
  • Сон. У системі відпочинку найважливіше місце посідає сон. Це поняття включає достатню тривалість та глибину сну.
  • Однією з головних умов ефективної підготовки до ЗНО та ДПА вдома є позитивний морально-психологічний клімат у родині.

Web Analytics
monarchy-univalent
Los Angeles Chargers Authentic Jersey