Лінгвістичний клас

• У ліцеї було багато лінгвістичних класів, але таких, як наш, – ще не було! Ми будемо перші в усьому! Ми знаємо, як допомогти та підтримати, уміємо дружити та співпрацювати!

Наш девіз: «Один за всіх, і всі за одного!».

Можливо, лінгвісти не претендують стати лауреатами Нобелівської премії із математики, але ми точно знаємо, що 4 круті хлопці + 25 чарівних дівчаток = 29 СУПЕРЛІНГВІСТІВ!

Наш девіз: «Один за всіх, і всі за одного!».

Лінгвістичний клас 2022-2023

2 курс лінгвістичного класу став невід’ємною частиною нашого ліцею. Ми — це юне покоління мовознавців та філологів,що вражають глибиною своїх знань. Наш незрівнянний колектив є уособленням творчості,завзятості,прагнення до чогось нового,високоідейного. Ми поставили собі за мету досягти вершин у будь-якій справі,якою ми захоплюємося. Серед нас є цікаві,талановиті,обдаровані,активні та дуже здібні особистості. Для нашої лінгвістичної родини притаманно допомагати один одному,підтримувати,мати спільні інтереси та цілі,бути щирими, а головне — у класі панує взаємоповага,позитив і затишок. Ми — це потужна сила,що подолає всі перешкоди й бар’єри на своєму тернистому шляху,адже кожен із нас бажає створити блискучий настрій дружби.

Лінгвістичний клас 2021-2022

Наш 2 лінгвістичний – це неймовірна концентрація розуму, вроди та креативності. Ми позитивні та щирі. Чесність є найважливішою рисою нашого класу. Ми завжди готові допомагати один одному, адже ми маленька сім‘я.
Звичайно, ми всі красиві, активні й талановиті! А ще скромні…

Лінгвістичний клас 2020-2021

Велику ліцейську родину неможливо уявити без учнів ІІ курсу лінгвістичного класу.< МИ спільнота ерудованих, креативних та творчих учнів, для яких улюбленою справою стало вивчення іноземних мов. Ми маємо бажання подорожувати без мовних перешкод, дивитися фільми та читати книги мовою оригіналу, ставати кращими, досягати нових вершин, перемагати та не зупинятися.
Але наразі головним компонентом нашого успіху є дружність! Тепла атмосфера, завжди привітні усміхнені обличчя, повага та підтримка – саме це робить нашу лінгвістичну родину міцнішою, а, отже, здатною на все!

Лінгвістичний клас 2019-2020

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя, знання двох мов – відкриває вам усі двері в цьому коридорі.

Франк Сміт

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо,  перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

Загалом людина, яка знає іноземні мови – це різнобічно розвинута особистість, має кращі здібності до вивчення всього нового, вільніша та  впевненіша у спілкуванні з людьми.

Англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Кожен з нас все частіше стикається з нею у спілкуванні з партнерами по роботі, навчанню  і на відпочинку. Англійська мова використовується при заповненні анкет, резюме, у діловому та приватному листуванні. Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а проста необхідність.

Німецька мова – це мова техніки та фінансів. За останні п 'ять років попит на неї значно виріс, з 'явилося багато німецьких партнерів та інвесторів. Інтенсивно імпортуються товари з Німеччини,  а отже, потрібні люди, які можуть з цими імпортерами спілкуватися. Знання німецької мови також вітається в представництвах німецьких банків.

Навчання у лінгвістичному класі ліцею – це перший вагомий крок на шляху до вашого успішного майбутнього, адже тут ви зможете вивчити відразу дві іноземні мови.

Лінгвістичний  клас ділиться на англійську та німецьку  групи з профільним вивченням відповідно англійської та німецької мов. Крім цього учні мають змогу вивчати другу іноземну мову – німецьку або англійську, залежно від профілю групи. Надзвичайно важливим для підготовки до ЗНО з іноземної мови є курс за вибором « Писемне мовлення».

Учні лінгвістичного класу є активними членами ліцейського наукового товариства. Вони є переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України. Лінгвісти беруть активну участь у різноманітних інтелектуальних, творчих  загальноліцейських та  всеукраїнських конкурсах.

Випускники лінгвістичного класу є студентами:

•Київського національного державного університету ім. Т. Шевченка;

•Київського національного економічного університету ;

•Києво-Могилянської академії;

•Київського національного лінгвістичного університету;

•Харківської  національної академії ім. Я. Мудрого;

•Київського  політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського;

•Київського національного університету культури і мистецтв;

•Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та ін.

Чекаємо на майбутніх ліцеїстів! А випускниками пишаємось!