Методичні заходи

Методичні заходи 2023-2024 н.р.

Декада педмайстерності «Інноваційні методики та новітні технології»

Здобувачі освіти та штучний інтелект: нові можливості у вивченні англійської мови

Лінгвокультурологічний розвиток старшокласників

Показове заняття з біології і екології на тему "Екологічна політика в Україні. Червона книга та чорні списки видів тварин. Зелена книга України."

Математичний вечір для 9-класників міста «Фізико-математичний калейдоскоп»

Уроки гімнастики в Ніжинській гімназії при історико-філологічному інституті князя Безбородька наприкінці ХІХ- на початку ХХ ст.

Елементи STEM-освіти на уроках математики

Євроклуб вітає з Днем Святого Валентина

Суперечності об'єктивної реальності як основа проблемного навчання фізики

Інтерактив "Секрети комфортного спілкування" (захід для 9 класників ЗЗСО міста)

Декада педмайстерності «Майстерність без меж»

Майстер-клас для вчителів хімії міста з теми «Упровадження STEM - освіти на уроках хімії: переваги та перспективи розвитку»

Позакласний захід для 9-класників ЗЗСО міста з української мови та літератури  «Я – знавець української» (мовний квіз)

Урок-дослідження «Коло в олімпіадних задачах» (в рамках підготовки команди ліцеїстів до ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики)

Стаття на сайт ліцею з теми «Особливості написання науково-дослідницької роботи з історії»

Показова пара з теми «Естетика тексту. Написання тексту для виступу»

Стаття на сайт ліцею з теми «Проблеми реалізації інтегративного підходу в профільній освіті»

Гра-подорож  "Destination: the UK"

Публікація на сайті ліцею з теми "Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках фізичної культури"

Позакласний захід для 9-класників  ЗЗСО міста  з теми "Юні природодослідники"

Методичні заходи 2022-2023 н.р.

Декада педмайстерності «Перлини професійної майстерності» (18.01-16.02.2023 р.)

Між класикою та модерном

ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОЇ МОТИВАЦІЇ ЛІЦЕЇСТІВ ДО ВИВЧЕННЯ МАТЕМАТИКИ НА ПРОФІЛЬНОМУ РІВНІ

Суперечності об’єктивної реальності як основа проблемного навчання з фізики

Мультимедійні проекти на уроках англійської мови як ефективний засіб стимуляції інтересу до практичного застосування знань

Саме так: "Мрію, дію, досягаю!"

Майстер-клас «ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ УЧИТЕЛЯ МАТЕМАТИКИ В УМОВАХ STEM-НАВЧАННЯ»

Формування соціально компетентної особистості шляхом упровадження елементів дистанційного навчання на заняттях історії

У СВІТІ ТОЧНИХ НАУК

Декада педмайстерності «Скарбничка педагогічних інновацій» (07.11-18.11.2022 р.)

Розвиток комунікативної та соціальної компетенції здобувачів освіти через використання ІКТ на уроках іноземної мови

Методика проведення симуляційних ігор в курсі всесвітньої історії

ТЕХНОЛОГІЇ РОЗВИВАЛЬНОГО НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ В УМОВАХ УПРОВАДЖЕННЯ STEM-ОСВІТИ

Співдружність наук - шлях до успіху

Інтернет-конференція «Особливості роботи з джерелами на уроках історії»

Технології формування соціально компетентного здобувача освіти на уроках англійської мови шляхом упровадження дистанційного навчання в умовах реформування профільної освіти

Формування граматичної компетенції як складова успішного опанування іноземної мови в рамках профільної освіти

Фізика в житті сучасної людини

Лінгвістичний калейдоскоп

Практичний складник науково-дослідної роботи

Україна очима читача та режисера

АРХІВ

Методичні заходи 2021-2022 н.р.

Методичні заходи 2019-2020 н.р.